Avansert søk


Æresmedlemmer

1981 - Ranik Halle (1905-1987)
1994 - Arne Hofstad (1922-2008)
1994 - Tommy Sandsmark

Festivalprisen

2009

Spillet - Christer Christoffersen / Snorre Aalberg Foto: Marianne Fossum Mathiassen / Vegard Brekke

2008
Festivalprisen gikk til Jan Grov, han var desverre ikke til stede da bildet ble tatt, her ser vi NBP`s leder Alf Helge Jensen, skribent Snorre Aalberg og festivalens leder Per Nordland.

Spillet - Jan Grov / Snorre Aalberg

Nyheter

 

 

Styret

Verv:  LEDER  
Navn:  Anita Evertsen
Adresse: Sandviksveien 92
Postadresse: 5035 Bergen
Epost:  jokkaen@hotmail.com
Privat:  
Jobb:  
Mobil: 98 04 65 65 
Epost klubben: post@bakbk.no
     
Verv:  STYREMEDLEM / WEBMASTER  
Navn:  Hilde Anita Larsen  
Adresse: Veslefrikkveien 26
Postadresse: 5142 Fyllingsdalen
Epost:  hilde.anita.larsen@gmail.com
Privat:  
Jobb:  
Mobil: 92 04 79 38 
Fax:  
     
Verv:  STYREMEDLEM  
Navn:  Yngve Lamo  
Adresse: Lilledamsgårdsvei 3
Postadresse: 5162 Laksevåg
Epost:  yngve.lamo@hib.no
Privat: 55 34 76 81 
Jobb: 55 58 75 67
Mobil: 41 17 64 67 
Fax:  
     
Verv:  STYREMEDLEM  
Navn:  Liv Kristiane Bugge  
Adresse: Georgernes Verft 16
Postadresse: 5011 Bergen
Epost:  liv.bugge@infomedia.uib.no
Privat: 55 32 41 93
Jobb: 55 58 41 17
Mobil: 98 04 91 21 
Fax:  
     
Verv:  KASSERER  
Navn:  Helge Toft  
Adresse: Salhusveien 248 
Postadresse: 5107 Salhus
Epost:  helge.toft@c2i.net
Privat: 55 19 04 69 
Jobb:  
Mobil: 95 72 47 61 
Klubbens kontonummer: 9235 26 21791
     
Verv:  VARAMEDLEM  
Navn:  David Ueland  
Adresse: Øvre stadionvei 18
Postadresse: 5162 Laksevåg
Epost:  david_ueland@hotmail.com
Privat:  
Jobb:  
Mobil: 99 33 15 57 
Fax:  
     
Verv:  VALGKOMITE  
Navn:  Trine Haug  
Adresse: Loddefjordveien 24
Postadresse: 5171 Loddefjord
Epost:  trine.haug@hjemme.no
Privat:  
Jobb:  
Mobil: 41 67 12 00 
Fax:  
     
Verv:  VALGKOMITE  
Navn:  Marianne Harding  
Adresse:  
Postadresse:  
Epost:  marianne.harding@nif.idrett.no
Privat:  
Jobb:  
Mobil: 90 78 90 70 
Fax: